Víte o tom, že je sex velmi zdravý pro lidský organismus? Odbouráváte s ním navíc stres, podporujete produkci serotoninu (hormonu štěstí) a snadno tak docílíte psychické pohody. Lidé, kteří mají pravidelný sex, jsou v životě podstatně šťastnější a také se mohou pyšnit lepší kondicí. Jak si užít opravdu skvělý sex?

Dbejte na správnou atmosféru

Základem opravdu kvalitního sexu je erekce vašeho partnera a aby byla kvalitní, postarejte se, aby byl odpočatý a měl dokonale čistou hlavu. Když je tělo unavené nebo muže trápí různé problémy a starosti, tak nikdy nebude sex stát za to. Když má však čistou hlavu, dosáhne lepší erekce a sex bude trvat podstatně déle. Dbejte na naladění správné atmosféry, pomůže dobrá večeře a konverzace o něčem, co se netýká starostí nebo povinností. Velmi účinná je také delší předehra a můžete svého partnera překvapit i něčím netradičním, například novým erotickým prádlem aj.

Pro zlepšení erekce

Pokud muži touží po zlepšení erekce, existují různé metody, základem je však prevence toho, aby se erekce nezhoršovala. To vyžaduje zdravě jíst, pravidelně se hýbat a také zařadit do jídelníčku potravinové doplňky pro podporu intimního zdraví. Skvělým pomocníkem je i posilování penisu a používání pomůcek, které zajistí dlouhodobě lepší prokrvení penisu a lepší erekci, například vakuové pumpy. Pro kvalitní erekci je také dobrý pravidelný sex nebo alespoň masturbace. Dlouhé pauzy bez sexu nejsou zdravé ani prospěšné, pravidelný sexuální styk vám pomůže trénovat a být v intimním životě stále na vrcholu. Pokud máte v intimním životě nějaké vleklé potíže, je vždy vhodné se obrátit a specialistu, tedy na urologa, který vás vyšetří a také vám poradí nebo vám předepíše potřebné léky. O intimním životě je dobré také mluvit s protějškem, abyste věděli, jestli je spokojený a nic mu neschází.