Vaše pracovní obuv už se vám rozpadá? Vyberte si včas novou, pracovní obuv by vám měla zajistit jak pohodlný a bezbolestný pohyb, tak i potřebné bezpečí. Každá profese se liší, ale pokud strávíte mnoho času na nohou, měli byste mít takovou obuv, která vám zajistí dostatek komfortu. Mnoho lidí netuší, kde pracovní obuv správně pořídit a tak často používají do zaměstnání zcela nevhodnou obuv. Poradíme vám vhodné české značky obuvi, které jsou kvalitní a přitom velmi levné.

Česká obuv, která je kvalitní a pohodlná

Univerzální volbou je obuv Prestige, jde o boty, které se vyrábí na Zlínsku a tato značka si získala za dobu svého působení skvělou pověst, využívají je zaměstnanci ve fabrikách po celé České republice. Jde o neuvěřitelně pohodlnou obuv, ve které se příjemně chodí a zajistí vám jistý krok a dlouhou životnost, Také skvěle vypadá a její cenovka nikdy nepřesahuje tisíc korun. Tuto obuv si můžete vybírat na Repa.cz. Najdete jí zde v mnoha provedeních a to i pro sport a volný čas.

Měli byste se mít na pozoru v případě, kdy pracujete v podmínkách, kde může dojít k úrazu nohou, zejména na stavbách, ve výrobě nebo v dílnách. Pokud používáte měkkou sportovní obuv, ta vás před pády těžkých nástrojů nebo materiálu neochrání. Je zapotřebí pevná celokožená obuv. Ideální volbou je obuv REPA, která se vám nabízí jako kotníková obuv, polobotky i sandál.

Náš tip pro zdravotníky: Sháníte zdravotní oblečení, či zdravotnickou obuv? Na stránce www.infinitemedstyle.cz seženete nejen speciální oblečení a obuv, ale i další vybavení pro zdravotníky, například fonendoskop.

Myslet byste měli nejen na ochranu nohou, ale i dalších částí těla, web proto nabízí také ochranné pracovní pomůcky, zejména pro svářeče a kováře. Vybírat můžete také kvalitní pracovní rukavice české výroby, holínky a mnoho dalšího. Na webu nakoupíte vše potřebné v nejlepší kvalitě a za ceny, které nezatíží vaší peněženku.