Potřebujete se zbavit nežádoucích znamének či bradavic ze zdravotních nebo estetických důvodů? Pak existuje velice jednoduchý, bezpečný a bezbolestný způsob, jak toho dosáhnout. Provádí se ambulantně, ranky se rychle zahojí a nezanechají jizvy. Toto vše zajistí odstranění znamének laserem pomocí nejmodernější metody za použití CO2 laseru.

Pro koho je procedura vhodná?

Před každým zákrokem je nutná konzultace s lékařem specialistou, který posoudí vhodnost metody použití laseru, či zda je žádoucí přistoupit k vyříznutí. Také posoudí případnou nebezpečnost znaménka. Ve většině případů jde pouze o estetický problém. Některá znaménka nebo bradavice mohou být vystouplá, tudíž náchylnější k poškození, hlavně v případě, kdy se vám třou o oblečení či spodní prádlo. V případě, že znaménko mění barvu a tvar, tak je vhodné neotálet s návštěvou dermatologa a nechat si jej vyšetřit.

Odstranění znamének laserem má celou řadu výhod oproti invazivnějšímu protějšku vyřezávání. Jednou z hlavních výhod je především rychlost, procedura je hotová během několika minut a vy se můžete opět vrátit ke svým aktivitám. Zákrok neprovází žádné komplikace.

Přesná metoda

K odstraňování znamének se používá CO2 laser, který je plně automatizovaný a velmi přesný. Je schopen vypočítat počet bodů, oblast ošetření a samozřejmě sílu paprsku. Proto je metoda odstranění znamének laserem skutečně přesná a eliminuje riziko zasažení zdravé tkáně. Laserem lze odstranit pihy, některé typy mateřských znamének, stopkaté fibromy, virové nebo stařecké bradavice, či lze laser využít také ke korekci jizev po úrazech.

Jak odstranění znamének probíhá?

Laser odstraní požadované znaménko či bradavici, vzniklá ranka je tak malá, že není třeba žádné šití. Po zákroku se pouze ranka zakryje náplastí. Později se vytvoří stroupek, který přibližně do týdne odpadne. Ranka je pak lehce narůžovělá, avšak velmi rychle zbledne a zbarví se do tónu okolí pleti. Zákroku se tak není třeba vůbec obávat, pokud zvažujete tuto metodu nebo o ní nyní čtete poprvé a zaujala vás, pak neváhejte a navštivte webové stránky kliniky estetické medicíny My Best Care.