Chtěli byste mít bílé zuby? Většina lidí je bílé má, ale časem se stane, že zežloutnou. Může za to zejména životní styl, který obsahuje kouření, pití kávy nebo čaje a konzumaci sladkých pokrmů. Zuby časem zežloutnou a mnoho lidí se za takové zuby stydí. Často se jinak usměvaví lidé přestanou usmívat jen proto, že už jejich zuby nejsou bílé a tak je nechtějí ukazovat. Dosažení bílých zubů však není nic těžkého. Existují různé metody bělení, které vám mohou vyčarovat opět bílý úsměv. O belění zubů je dobré se zajímat nejen kvůli barvě zubů, ale zejména kvůli tomu, jak naše zuby působí na ostatní lidi. Když komunikujete s ostatními, sledujete jejich obličej a ústa, když ovšem disponují ošklivými zuby, někteří lidé na to reagují nevhodně. Bílé zuby udělají vždy dobrý dojem, lépe s nimi zapůsobíte na svůj protějšek a také můžete lépe uspět v kariéře. Na pohovorech nebo při jednání s klienty lépe zazáříte s bílým úsměvem.

Jak při bělení postupovat

Zde dejte pozor, procesů bělení je mnoho a ne každý je pro vás vhodný. Některé procesy bělení spočívají v použití abrazivní látky, která zuby sice vybělí, ale poničí vaší sklovinu. Zaměřte se pouze na takové metody, které mají svůj efekt, ale vaše zuby nijak nepoškodí. Skvělé řešení nabízí portál vybelime.cz, kde můžete nakoupit sadu pro vybělení zubů, která se velmi snadno používá a při bělení nepoškozuje vaší sklovinu. Jejím úkolem je naopak zuby chránit a vybělit je tak, aby se u toho nijak nepoškodily.

Speciální sada se skládá z bělícího gelu, který má takové složení, aby dokázal zacelit poškozené zuby a vybělit je od žlutých skvrn. Součástí sady je i speciální LED lampa. Jak jistě víte, záření dokáže likvidovat bakterie a tato lampa vyzařuje záření o vlnové délce 530nm, které dokáže účinně zlikvidovat bakterie v ústech a tím snížit riziko vzniku zubního kazu. Použití sady je velmi jednoduché, postačí vám jen několik minut týdně, při používání sami uvidíte rozdíl, někteří již po prvním použití. Hlavní efekt však přijde zhruba do měsíce, kdy budou vaše zuby bělejší až o 5 odstínů.