Snažíte se již nějaký ten čas otěhotnět a stále se nedaří? Možná jste slyšela o cvičení podle Mojžíšové. Nově si můžete přijít zacvičit podle metody L. Mojžíšové do Centra trvalého zdraví Cordeus.

Proč cvičit podle Mojžíšové?

Jedná se o několik cviků, jejichž provádění vyžadovala paní Mojžíšová po budoucích maminkách. Cvičení podle Ludmily Mojžíšové si klade za cíl zlepšit dynamiku celé páteře a posílit svalové skupiny celého trupu. V průběhu pravidelného cvičení sama ucítíte, že se zlepšuje stav vašich případných bolestí zad, které jste pociťovala před zahájením cvičení. Díky sestavě jednoduchých cviků zaměřených na odblokování páteře, žeber a pánve Vás dovede k Vašemu vytyčenému cíli. Cvičení podle Ludmily Mojžíšové však není pouze cesta k vytouženému miminku, ale také způsob, jak se zbavit inkontinence, bolestivé menstruace či bolestí při pohlavním styku. Tato cvičení jsou považována také za kondiční přípravu na poporodní období. Tato problematika úzce souvisí také s fyzioterapií Praha 6.

Jak se cítit opět v pohodě?

Na začátku jara touží nejedna žena dostat se do dobré kondice a obléknout si v létě svou oblíbenou sukni z předchozí sezóny. Jak na to Vám napoví detoxikace a očista organismu Praha. Bližší informace najdete zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/. Lidská mysl i jeho vnější skořápka je každý den vystavena nejrůznějším civilizačním faktorům. Může přitom jít o špatně složenou stravu, nedostatek pohybu či nadměrný stres v zaměstnání. Všechny tyto faktory mají negativní vliv na naše zdraví. Očista organismu je cesta, jak si opět začít vážit svého vlastního já. Napoví Vám, jak mu dopřát vše potřebné tak, aby správně fungovalo.