Patříte mezi jedince, kteří svým blízkým dělají radost bez zjevného důvodu? Nikdy nezapomenete na narozeniny, výročí a jakýkoliv významný den v životech vašich blízkých a učiníte tento den alespoň trochu zvláštním, třeba jen maličkostí jakou je květina. Na světě existuje jen málo žen, které darování květiny nepotěší, zejména když se jedná o originální pugéty vytvořené z čerstvých holandských květů, které nabízí ve společnosti Frutiko.

Květy, které voní i chutnají

Společnost Frutiko není ledajakým květinářstvím. Jejich pugéty květin se vyrábí z čerstvě řezaných květů, jejichž kombinace již napovídá komu a proč jsou květiny darované – z lásky, úcty, jako poděkování, milá pozornost nebo přání k narozeninám. Důvodů, proč ženě darovat květinu existuje mnoho. Pugéty můžete nechat doručit kurýrem, společně s vaším vzkazem po celém Česku.

Ve společnosti Frutiko toho však umí mnohem více. Jejich kytice můžete darovat také mužům nebo ženám, které nemají rády řezané květiny. K výrobě takových pugétů se používají zcela jiné ingredience – pravá lahodná belgická čokoláda a čerstvé ovoce. Z těchto pugétů vás bude přecházet také zrak, ovšem místo příjemné vůně, se dočkáte příjemné chuti.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv pugét, obdarovaný se dočká pouze čerstvého pugétu, i když si objednáte převoz do nejvzdálenějšího konce republiky. Všechny produkty společnosti jsou převážené ve speciálních termoobalech, které je udržují ve správné teplotě a chrání před nárazy v automobilu.

Dobrá párty se neobejde bez sladkostí

Pokud chystáte párty, především dětskou, neobejdete se bez dobrot pro děti a dospělým ke kávě. Originální a vtipné narozeninové dorty z Frutika jsou zdravé a lahodné, stejně jako ovocné bonboniéry a cupcakes.

Stejně jako pugéty i všechny dobroty vám společnost přiveze až k vašim dveřím vždy čerstvé a neporušené.