Hodí se nejen sportovcům, ale také při hubnutí nebo pro zlepšení zdraví vašeho organismu. Jaké jsou další důvody, proč byste měli začít pít vodíkovou vodu?

Vodíková vody je naprosto dokonalým nápojem, které posune kvalitu vašeho života na úplně jinou úroveň. V následujících řádcích vám proto přinášíme tři důvody, proč byste i vy měli začít pít vodíkovou vodu ještě dnes.

Lepší pleť

Na internetu najdete celou řadu důvěryhodných studií, které blahodárné účinky vodíkové vody potvrzují. Vodíková voda totiž působí jako silný antioxidant, čímž neutralizuje volné radikály kyslíku obsažené ve vašem nápoji. Tím zabraňuje vzniku zánětů, nemocí a zpomaluje také stárnutí. Jsou ovšem doloženy i účinky na vaši pokožku. Jestliže budete vodíkovou vodu pít pravidelně každý den, můžete se těšit na pružnější a napjatější kůži.

Pomůcka pro sportovce

Vodíková láhev je jako dělaná na cesty do přírody nebo za sportem. Při fyzické aktivitě se totiž zvyšuje spotřeba kyslíku a tělo tak produkuje nadměrný počet oxidantů. A jak už jsme řekli v prvním odstavci, vodíková voda je skvělým antioxidantem. Pomáhá totiž s aktivací metabolismu tuků, zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech a snižuje riziko poškození tkání těla. A to všechno se určitě hodí nejen při sportu, ale také v běžném životě.

Pomáhá s hubnutím

Vodíková voda výrazně snižuje obsah tuku v játrech a pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi. Navíc stimuluje energetický metabolismus a funguje jako zdroj další energie. To znamená, že vaše tělo tak nebude muset ukládat další energii ve formě tuku. Blahodárné účinky na hubnutí ostatní potvrzuje studie, která ukázala, že vodíková voda pomáhá redukovat ztučnělá játra a obezitu. Výrazně pomáhá také při inzulinové rezistenci a snižování vysoké hladiny cholesterolu. Tím pádem může udělat život jednodušší nejen lidem, kteří se snaží zhubnout, ale také pacientům trpících diabetem 2. typu.