Máte chuť na zdravou čokoládu bez cukru nebo byste si dali sušené ovoce, které vás nakopne do dalšího krásného dne a podpoří vaši tvořivou náladu? Stihlonozka.cz pro vás připravila vše, co by vám mohlo bodnout. Dobrou chuť!

Mlsejte zdravě a smysluplně

Zdravé čokolády, ořechová másla nebo lyofilizované ovoce bez přidaného cukru. Jde vám z toho hlava kolem? Na internetu dnes najdete podobných dobrot nepřeberné množství, stejně jako v obchodech. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a ne všechny jsou zdravé. Na webu Štíhlonožka.cz jsme pro vás vybrali nejen tu nejlepší kvalitu, ale zároveň jsme pro vás ke každému produktu napsali všechny potřebné informace, abyste si mohli během chvilky přečíst, co vlastně kupujete. Srozumitelně a přehledně, žádné odborné výrazy. Nikdo totiž nechce kupovat zajíce v pytli.

Čokolády bez bílého cukru

Začneme těmi čokoládami. Kdo by na ně občas neměl chuť? Někdy to byli rodiče, jindy babička, kdo nám občas nějakou podstrčil, když jsme byli malí. Možná už máte sami děti a občas jim chcete koupit něco sladkého. U kvalitních čokolád může být chuť mnohem lepší, než si pamatujete a navíc mohou být také zdravé. Na zdravějších čokoládách si nejen pochutnáte, ale kakao samo o sobě je pro tělo navíc prospěšné.

Lyofilizované ovoce do práce i na svačinu

Dalším pokladem z přírody je lyofilizované ovoce bez přidaného cukru. Lyofilizace znamená sušení mrazem – proces, během kterého si ovoce uchová veškeré živiny, svou vůni i barvu. Můžete ho zobat doma na svačinu, vzít si ho do práce nebo ho sbalit sebou na dovolenou. Neztratí se při dlouhé jízdě autem ani během čekání na letišti.

Ořechová másla na domácí mlsání

Takové to mlsání na lžičku. Znáte to. K televizi, během vaření nebo jen tak během dlouhé chvíle, když se vám v noci nedaří usnout. Ořechové krémy jsou výživné, dodají tělu potřebné látky a jsou i zdravé. Hodí se navíc i na pečení a můžete je přibalit na narozeniny nebo k svátku jako dárek. Děti je ocení i na Mikuláše nebo k ukončení pololetí. Zkrátka, tohle se prostě neztratí.