Rozhodli jste se osamostatnit a otevřít si vlastní zubní ordinaci? Má vaše zubní ordinace zastaralé vybavení a nutně potřebuje inovaci? Potřebujete dodavatele na běžné potřeby ke stomatologickému ošetření? Pokud si zakládáte na naprostém profesionálním ošetření svých pacientů a chcete jim nabídnout nadstandardní komfort, naleznete vše potřebné na webových stránkách jafadent.cz, kde je vše rozdělené v přehledných sekcích.

Nakupujte z pohodlí domova

Na webových stránkách jafadent.cz seženete veškerý stomatologický materiál bez kterého se ve své zubní ordinaci neobejdete. Kromě výplní a fixačních cementů, můžete vybírat také z nabídky chirurgie a nástrojů. RTG, oleje a vazelíny, kontejnery, obvazové materiály v nabídce také naleznete. Kromě potřeb k zubnímu ošetření jsou na stránkám k dispozici také potřebné tiskopisy.

Základem všeho je hygiena

Hygiena je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou člověk objevil. Díky dodržování hygienických zásad se lidstvo zbavilo mnoha nemocí. Postupem času bylo vydáno hodně hygienických nařízení a zásad, která mají svá opodstatnění a musí se dodržovat. Proto mějte vždy po ruce jednorázové rukavice, které po každém pacientovi ihned vyměňte. Zabráníte tak případné infekci pacienta. Možná si říkáte, že tohle přece víte, ale i tak je stále v praxi mnoho stomatologů, kteří ošetřují pacienty bez použití jednorázových rukavic a není výjimkou, že docházelo u pacientů ke komplikacím při hojení ran, například po vytržení zubu.

Výběr od mnoha výrobců

Společnost Jafadent s.r.o. se snaží vyjít vstříc požadavkům i těch nejnáročnějších lékařů, proto na nabízí výrobky více než 80 dodavatelů a výrobců stomatologického náčiní, vybavení a potřeb. V jejich nabídce se často objevují novinky, které vám mohou vaši práci velice usnadnit a udělat více efektivní.