Vlastníte společnost, která právě začala velmi prosperovat a vy sháníte nové zaměstnance? Nebo firmu teprve rozjíždíte a k tomu potřebujete schopné lidi? Vedli jste několik pohovorů a stále se nedaří najít kvalitní pracovníky? Žijeme v době, kdy najít kvalitní, ale také kvalifikované a zodpovědné zaměstnance činí mnoha firmám potíže. Využijte služby pro zaměstnavatele na hitprace.cz a zveřejněte vaši nabídku zaměstnání pro všechny uchazeče.

Je to velice jednoduché a efektivní

Udělejte si čas a napište seznam požadavků, na které kladete u svých zaměstnanců důraz, včetně znalostí, praxe a dovedností. Na druhou stranu napište jaké nabízíte benefity, jaké má vaše společnost zázemí, co vše nabízená práce obnáší. Pracovní portál hitprace.cz vaši nabídku zveřejní a uchazeči o zaměstnání si ji mohou kdykoliv prohlédnout a také odpovědět. Dočkáte se tak zaslaných životopisů, které budou přesně reagovat na vaši nabídku. Tím si ušetříte čas, ztracený pohovory, které nikam nevedly. A všichni ví, že čas jsou peníze.

Nalezne váš inzerát správný uchazeč?

Zájemci o práci si vyfiltrují nabídky práce různých zaměstnavatelů podle svých možností, znalostí, dosaženého vzdělání, možnosti dojíždět nebo pracovat na směny a být časově flexibilní. Zobrazí se jim pouze nabídka pracovních míst, která odpovídá jejich vyhledávání a mohou na ni ihned reagovat. Záleží na vás, zda uchazeči odpovíte a pozvete na případnou osobní schůzku.

Vše z pohodlí domova

Zaměstnavatelé ani zájemci nikam nemusí a vše zařídíte z pohodlí domova nebo kanceláře. Zájemci o zaměstnání si v klidu prohlédnou všechny inzeráty, porovnají a mohou tak odepsat na nabídky práce, která splňuje jejich očekávání. Zaměstnavatel tak získá životopis pracovníka s kvalifikací a zaměstnanec nalezne uplatnění ve svém oboru.