Hledáte nevšední zážitek, který vám dopřeje rozkoš a uvolnění? Už jste někdy slyšeli o erotické masáži lingamu? Takzvaná masáž penisu má svůj původ z tantry a Kámasútry a nejedná se pouze o erotickou službu.

Masáž lingamu totiž poskytuje něco víc, než jen prvoplánové vyvrcholení.

Co je cílem masáže lingamu

Lingam je označení pro penis v jazyku sanskrt. Masáž pohlaví a intimních partií rozproudí vaši sexuální energii a působí na vaše tělo blahodárně a regeneračně. Cílem této masáže není okamžité vyvrcholení, ale právě pravý opak. Smyslem masáže je co nejvíce vyvrcholení oddálit a navodit nekonečnou extázi. Díky tomu se rozproudí vaše sexuální energie a budete se cítit jako znovuzrození.

Tantrická lingam masáž vychází z Kámasútry a taoistického přístupu k erotice. Masáž lingamu vám pomůže dosáhnout harmonie mezi fyzičnem a duchovnem.

Penis massage – lingamu probíhá podle postupů starodávných technik. Krásná masérka si připraví zázemí pro klienta. Hraje příjemná relaxační hudba, v místnosti jsou tlumená světla a k relaxaci pomáhají i vonné tyčinky. Klient si lehne na záda a zkušená masérka se věnuje jeho intimním oblastem, pohlaví a pánvi.

Tantrická lingam masáž navíc působí léčivě. Během masáže dochází k prokrvení penisu s příjemnou relaxací a naprostým uvolnění. Z těla se dostane všechna negativní energie, která blokuje správné proudění v těle.

Tantrická masáž zakončena vyvrcholením

Masáž je zakončena vyvrcholením, které však nemá obdoby. Díky tomu, že je průběh v rukou masérky a samotná rozkoš je co nejdéle oddalována, s během masáže intenzivně stimuluje správné proudění energie a dosáhne se tak dosud nepoznané rozkoše, která v několika vlnách projede celým vaším tělem. Konečné vyvrcholení je tak silné, že získáte doposud nepoznaný prožitek extáze.