Dětství má být bezstarostná doba plná zábavy a legrace. Děti se během něj mají všemu učit, objevovat nové a nové věci, poznávat okolní svět. Dětství s sebou nese bezprostřednost a bezstarostnost. Děti nevědí co je bezpečné a co naopak je nebezpečné, učí je to rodiče, prarodiče, učitelé ve školce a ve škole. Co jako dospělí můžete pro bezpečí svých dětí udělat?

Pořádně se rozhlédni

Takovými základními pravidly, které se dětem vštěpují, je, aby dávaly pozor, kam šlapou, nechodily s nikým cizím, byly opatrní a při přecházení přes cestu se dobře rozhlédly. Někdy však ani to nestačí. Když děti chodí do školky nebo školy za snížené viditelnosti, bývá to vždycky o něco nebezpečnější, než obvykle. Zvláště pak v zimě, když je ráno dlouho tma a děti často musí přes přechod za šera.

Děti vědí, že se musí rozhlédnout, ale ani to není stoprocentní ochrana. Při snížené viditelnosti se může stát, že řidič dítě přehlédne (obzvláště, když je oblečené v tmavých barvách) a to i když přechází správně přes přechod. Chcete být v práci v klidu? Pak toto nebezpečí můžete eliminovat. Reflexni vesta je tou pravou pomocí pro vás a vaše děti. Jsou nejen praktické, bezpečné, ale také krásné a veselé.

Bezpečí a moderní vzhled

Děti si ne vždycky chtějí obléknout to, co jim dají rodiče a už vůbec ne reflexní vestu. Tento problém je vyřešen. Stačí si pořídit reflexní vesty Altima. Jsou nejen praktické, ale také k dispozici v mnoha provedeních. S různým potiskem, bez něj, s oblékáním přes hlavu, zapínáním vepředu nebo na boku.

K dispozici je také spousta velikostí, takže pro své děti snadno najdete tu správnou velikost. Můžete dětem pořídit reflexní vestu pro cestu do školky či do školy, využít jí však mohou také mateřské školky, které také dbají na bezpečnost dětí během procházek.