Necítíte se již delší dobu ve své kůži a začínáte zvažovat odbornou pomoc fyzioterapeuta? Pravděpodobně Vám při návštěvě praktického lékaře bude doporučeno nejbližší fyzioterapeutické centrum. Za kvalitní péčí můžete přijít do Centra trvalého zdraví Cordeus. Lidské zdravé je to nejcennější, co člověk má, a proto by o něj každý z nás měl pečovat, co nejlépe může.

Kam za kvalitní fyzioterapeutickou péčí?

Díky moderní fyzioterapii se zbavíte dlouhotrvající bolesti zad i kloubů a konečně budete moci opět prožívat radost z každého pohybu. Fyzioterapeutické ošetření Centra trvalého zdraví Cordeus zahrnuje obnovu a posílení pohybového aparátu. Zaměřuje se na mobilizaci kloubů i nápravu svalových disbalancí. Důraz je kladen rovněž na nácvik pohybových stereotypů. Mnohé zdravotní potíže spojené s pohybovým aparátem si sebou neseme již od dětství. S fasciální manipulací a metodou DNS lze docílit posílení středu těla i odstranění bolestivých stažení svalových fascií. Více informací o moderní fyzioterapii se dovíte na webové stránce Centra trvalého zdraví Cordeus www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/fyzioterapie/.

Dopřejte si ájurvédskou masáž a ciťte se znovu fit

Fyzioterapeutickou péči můžete doplnit také o profesionálně provedenou ájurvédskou masáž. Ta představuje hluboce relaxační a energetizující proceduru. Současně je považována klienty za neobvyklý zážitek. Při ájurvédské masáži jsou z těla odstraňovány toxiny i nejrůznější blokace. Očista organismu je pak k ájurvédské masáži často doporučována jako vhodný doplněk. Ájurvédská masáž je vhodná především pro osoby trpící revmatickými a artritickými problémy, nejrůznějšími alergiemi, depresemi, narušením imunitního systému a mnohými jinými zdravotními i psychickými potížemi.