Masáž obecně má za úkol tělo uvolnit a dopřát mu odpočinek, který si jistě zaslouží. Vždyť co ne lepší, než si po celém dni dopřát luxus v podobě příjemných doteků, uvolnění a zklidnění těla. Masáž je prostě masáž. Nicméně, co taková erotická masáž? Přináší kromě klasických požitků také „něco navíc“.

Uvolnění těla i mysli

Pod pojmem erotická masáž si lidé často představí masáž, při které se soustředí jen na intimní oblast muže a ženy. Prakticky je jejím cílem vzrušení a uvolnění. To však není až tak úplně pravda. Samozřejmě během erotických masáží se objevuje vzrušení, od toho přeci jsou. Zaměřují se však na erotogenní zóny v těle, takže není nic neobvyklého, když se objeví orgasmus. Erotická masáž Infinity SPA je ideálním pomocníkem!

Vzrušení jako takové není jen otázka fyzická, je to především o psychice a o tom, jak se cítíte během dané chvíle. Používají-li se správné masážní techniky, zvyšuje se víc a víc sexuální vzrušení a napětí. Erotickým masážím se říká obecně také sexuální masáže, během ní se masér zaměřuje nejen na klasické uvolnění těla, ale také na intimní partie těla. Může být poskytnuta také doma partnery, ale také ve specializovaných centrech.

Uvolnění sexuálního napětí

Při erotické masáži se využívají různé prvky a techniky. Ideální jsou tedy jemné a táhlé pohyby, žádné pořádné „prokřupnutí“ a podobně. Erotická masáž bývá často hodně podceňována, lidé si myslí, že jí provádějí „ženy lehčích mravů“ a obvykle pro takovouto masáž musejí jít do pochybných podniků. Není tomu tak, jde o vysoce profesionální masáže, které provádějí v masážních salónech.

Během této masáže se nemusíte nijak stydět, jde o naprostou klasiku, která vám přinese kýžené uvolnění a vzrušení. Navíc se během ní naučíte znát své tělo a vlastní sexualitu. Erotická masáž Infinity SPA je ideálním prostředím, kde si můžete tuto masáž dopřát!