Nízké sebevědomí trápí mnoho lidí a cest k jeho změně je mnoho, jednou z nich je třeba nákup stylového oblečení. Jaké kousky oblečení by v pánském šatníku určitě neměly chybět? Kromě klasických triček a košil, kvalitních kalhot a pásku, je to bezesporu pánský kabát a sako.

Pánský kabát je vždy vizitkou dobrého vkusu a sako oceníte při prezentaci v práci i na důležité rande.

Jak sladit sako s dalšími kousky v šatníku?

Problém však nastává ve chvíli, kdy si chcete sako obléci. S čím ho zkombinovat? Volba nemusí být zrovna lehká, ale pokud si do svého šatníku pořídíte spíše sportovnější sako, bude vám stačit kvalitní klasické bavlněné tričko. K elegantnějším sakům volte spíše umírněnou košili, která by se nikdy neměla tlouct s barvou saka.

Nezapomeňte na eleganci

Ať už jste v oblečení spíše sportovní typ či upřednostňujete moderní oblečení, sako by vám rozhodně v šatníku chybět nemělo. Pánské sako by mělo vynikat především moderním střihem, kvalitním materiálem a co je nejdůležitější, mělo by vám skvěle padnout. Zárukou dobře padnoucího saka je právě kvalita a materiály, z kterých je vyhotoveno. Nezapomínejte ani na své pohodlí, důležité je, abyste se v saku cítili dobře a pohodlně. Sako je důležitou součástí vašeho šatníku, jelikož na sako vždy dojde, i když se vám na první pohled zdá, že ho vlastně nepotřebujete. Sako se vám bude hodit na rande, do práce, na významnější příležitosti, jako je například oslava narozenin či slavnostní večeře. Hodit se vám bude i při návštěvě divadla. Nepodceňujte sako a připravte mu ve svém šatníku místo.

Výběr pánské bundy

Ve vaší skříni by neměla chybět také kvalitní bunda. Vždyť oděni v kabátu či v bundě trávíme skoro půlku našeho roku. Vybírejte proto pánskou bundu kvalitní a designově propracovanou, která vám bude ladit k široké škále oblečení. Je vhodné při nákupu bund a kabátů myslet na to, že je budete kombinovat s různými kusy oblečení, se svetrem, s mikinou či s košilí. Lepší je volit nadčasovost a jednobarevnost, kterou jednoduše sladíte s dalšími kousky oblečení.