Většina mužů neví nic o menstruaci. Z toho důvodu se v tomto článku dozvíte některá fakta a pokyny, které jako muž potřebujete znát. Díky tomu se vaše žena bude během periody cítit lépe. A za spokojenost partnerky to přece stojí.

Jak zlepšit náladu partnerky během jejích dnů

Je důležité, abyste pomohli své přítelkyni, když má své dny. Uvidíte, že usnadníte život i sobě. Je pochopitelné, že nelze zcela pochopit, co se děje v průběhu menstruačního cyklu. Nicméně, tento článek vám pomůže k tomu, abyste pochopili příznaky a vyvinuli tak úsilí, když se tak děje.

Ve většině případů dostane každá žena strašnou bolest žaludku. Intenzita této bolesti se může lišit, od tupé bolesti až po paralyzující bodavou bolest.

Dalšími příznaky jsou:

  • těžká bolest hlavy
  • úzkost
  • změny v chuti k jídlu
  • bolest v oblasti genitálií
  • únavu a ospalost

Připomeňte své ženě, jak výjimečná je

Komplimentem nikdy nic nezkazíte. Díky tomu se bude vaše partnerka cítit krásná, inteligentní a bude se cítit pohodlně. To pomůže zlepšit její náladu.

Pomozte ji s domácími pracemi

Pomozte ji s pracemi. Držte jí dál od zbytečného stresu. Pokud ji pomůžete od břemen všedních starostí a věnujete ji čas na odpočinek, uvidíte, jak se její nálada zlepší.

Pečujte o ni

Ukažte jí, jak moc vám na ní záleží. Obejměte ji, dejte ji masáž nebo jí uvařte něco dobrého.

Povídejte si s ní

Komunikujte. Buďte příjemnými společníky v chmurných dnech. Řekněte ji, jak moc ji milujete. Vzpomínejte společně na první zážitky, na první dovolenou a všechny další krásné okamžiky, které vás spojují.

Uvařte ji jako profesionální kuchař

Během menstruačního cyklu ztrácí žena spousty energie a výživných látek. Uvařte jí chutné jídlo plné živin. Sami uvidíte, jak bude vděčná za tuto pozornost.

Buďte k ní laskaví

Změna hormonální hladiny může udělat z ženy divokou a příliš emocionální osobu. Z toho důvodu ji nesuďte příliš přísně. Zkuste to zvládnout a podpořte ji pro dobrou náladu.