Historie thajských masáží sahá až do starověku a dodnes si originální thajské masáže zachovaly přízeň. A to zejména díky svým léčebným účinkům na celý lidský organismus. Pravou thajskou masáž si můžete užít i v České republice v salonech Gold Hand Thai Massage od skutečných thajských masérek.

Účinky thajské masáže

Tradiční thajské masáže pozitivně působí na celé lidské tělo. Vynikajícího efektu dosahují zejména u nejvíce namáhaných částí těla, jako jsou nohy, záda či ruce. Dále mají pozitivní účinek na bolesti hlavy, při stresu a psychosomatických obtížích. Originální thajské masáže také pomáhají udržovat kondici těla. Při jejich pravidelném opakování může dokonce dojít i k odstranění řady zdravotních problémů. Délka těchto masáží by se měla pohybovat nejméně v rozmezí 30 minut až 1 hodiny.

A pro koho je vhodná?

Thajská masáž je vhodná téměř pro každého, ať se jedná o mladší nebo starší jedince. Ideální volbou je zejména pro lidí, kteří mají sedavé zaměstnání, trpí bolestmi zad a krku anebo jsou vystaveni často stresovým situacím. Vhodné jsou však i pro aktivní sportovce a kohokoliv dalšího, kdo je vystaven fyzické námaze. Existují i speciální thajské masáže pro těhotné ženy. Nevhodné jsou naopak pro lidi, kteří jsou čerstvě po úrazu, tam je třeba nějakou dobu vyčkat.

Dopřejte si ji i vy

Poznejte pozitivní účinky thajské masáže na vlastním těle. Ať vás trápí bolesti zad, krku či jiné části těla, nebo se chcete jen uvolnit. Originální thajské masáže vám jsou k dispozici v Praze 6 v hotelu International Praha nebo na Praze 1 v Domě U Nováků. Masáž si můžete rezervovat vyplněním formuláře přímo na webových stránkách Gold Hand Thai Massage nebo využít telefonní kontakty +420 603 943 615/ +420 603 847 739. Thajská masáž Praha je tady pro vás.