Zdálo by se, že pokud jíte dostatek ovoce a zeleniny, bílkovin a vlákniny, tak vašemu tělu nic nechybí. To je svatá pravda! Ale jíte toho všeho dostatek? Dosáhnout naprosto vyvážené stravy s doporučenou denní dávkou všech vitamínů, minerálů, bílkovin, bylin a vlákniny je v dnešní době čím dál tím těžší. Proto je zapotřebí sáhnout ke kompromisu. O to větší kompromisy budou pak dělat ti, kteří kvůli svému alternativnímu způsobu stravování o dost cenných látek z potravin přicházejí. Řeč je například o veganech a vegetariánech.

Proč jsou bílkoviny důležité a kdo jimi strádá?

Konopný protein je rostlinnou bílkovinou, která obsahuje všechny důležité aminokyseliny,omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, komplex vitamínů B, vitamín C, D, E, zinek, hořčík a železo. Konopný protein nemá žádné omamné účinky, a proto je jeho užívání naprosto bezpečné a velmi doporučené.
Bílkoviny jsou totiž základní stavební jednotkou našeho těla. Podílejí se na výstavbě svalové hmoty a svaly regenerují. Dále zajišťují celou řádku procesů. Zbavují tělo únavy, posilují imunitu, pomáhají snížit tělesnou váhu, a proto jsou skvělým pomocníkem při hubnutí.

Živočišné bílkoviny jsou obsažené hlavně v mase, v sýrech, v mléku a mléčných výrobcích a ve vejcích. A kdo tyto suroviny pravidelně konzumuje, nejspíš na nedostatek bílkovin netrpí. Kdo může strádat, jsou především vegetariáni a vegani, jejichž životní styl jim ve větším či menším měřítku odepírá výše zmíněné potraviny. Pro ně jsou pak rostlinné bílkoviny jasnou volbou.
Ovšem nejen pro ně. Rostlinné bílkoviny ve svém jídelníčku přivítají i sportovci, jež si budují svalovou hmotu a všichni zájemci o zdravější životní styl.

Jak zařadit konopný protein do vašeho jídelníčku?

Díky naší nabídce nebude nijak těžké zařadit konopný protein do vašeho jídelníčku. Najdete zde konopný protein v BIO kvalitně v neochucené i ochucené variantě, ve více gramážích. Proto si můžete na zkoušku zakoupit konopný protein ve 125 gramovém balení a v případě, že si jej oblíbíte pak nakupovat balení větší a cenově výhodnější.

Konopný protein má jemnou oříškovou chuť, a proto jej lze zakomponovat do kaší, smoothie drinků, přidat jej lze do džusu, do ovocných salátů, ale i do polévek, jogurtů či zmrzliny. Pokud máte mlsný jazýček, určitě si oblíbíte ochucenou variantu kakao s banánem nebo exotickou variantu kokos s ananasem.

Konopný protein je chutný a lehce stravitelný, proto existuje velká pravděpodobnost, že už brzy se stane součástí vašeho zdravějšího životního stylu.

Více na www.Cestabylin.cz