Pružnost, operativnost, přesná evidence, to jsou atributy nezbytné zejména pro farmaceutické společnosti, lékárny a distributory léků či zdravotních potřeb. Aby podnikové systémy a veškerá evidence mohla být na nejvyšší profesionální úrovni, jsou k tomu třeba příslušné informační systémy zpracovávání dat, které zajišťuje firemní crm.

Tyto služby poskytuje společnost Austro-Bohemia, která je jedničkou v této oblasti. Svým klientům poskytuje účinnou a kvalitní podporu týkající se IT služeb, od webhostingu až po kompletní outsoursing správy sítě. Všechny tyto služby jsou poskytovány na základě konkrétních požadavků a potřeb klientů. Předpokladem a zárukou nejvyšší profesionální úrovně firmy Austro-Bohemia je tým zkušených odborníků, kteří dokáží pomáhat klientům z řad farmaceutických firem, lékáren či distributorů léčiv v oblastech analytiky a zpracování údajů.

Podpora klientů

Informační systém Medor usnadňuje všechny administrativní úkony týkající se především evidence, distribuce, řízení agend a podnikových systémů. Je připraven ve třech sofwarech, jejich vlajkovou lodí je software Medor CRM™. Klienti oceňují na spolupráci se společností Austro-Bohemia zejména schopnost připravit tento software na míru potřebám a požadavkům klienta. Oceňovaná je také snaha Medor vylepšovat servis spojený s podporou systému, ale i se správou IT, aby pharma crm byla co nejdokonalejší.

Softwary

Každý ze softwarů je určen pro určité služby. Například Medor Gluko™ je produkt připravený na míru farmaceutickým společnostem. Používá se pro přesná měření na laboratorních glukometrech. Dalším sofwarem je Medor ISTS™, určený pro firmy řešící facility management. Umožňuje efektivně evidovat poruchy, servisní zásahy a řídit potřebu finančních, materiálových i lidských zdrojů. Medor Reporting pomáhá vyhodnocovat obchodní údaje, jako jsou například SÚKL data nebo transferové objednávky, a hlavně týdenní a měsíční prodeje, skladové zásoby apd.

TIP: Přesné laboratorní váhy také nesmí ve farmaceutickém průmyslu chybět.