Pečlivě upravené nehty jsou součástí naší vizáže. Mezi kosmetické procedury, které se o naše ruce postarají, patří i profesionální manikúra, během níž jsou naše nehty nejen dokonale očištěny, ale i vytvarovány. Také kůže kolem nehtů je dokonale upravená.

Základní péči si můžeme provádět i doma, ale pravděpodobně nikdy nebude tak dokonalá, jako v kosmetickém salonu, kde najdete celou řadu kvalitního vybavení. Pedikúra Pelhřimov nabízí celou řadu profesionálních služeb, které se týkají péče o vaše nehty.

Nechte vaše ruce hýčkat profesionály

Možná se vám nelíbí tvar vašich nehtů, ale nejste si jisti, že je vytvarujete tím správným způsobem. Využijte kvalitní služby odborníků. Manikúra Pelhřimov se o vaše ruce postará. Kromě základní péče, která se týká tvarování nehtů a péče o nehtovou kůžičku, můžete vyzkoušet i celou řadu technik, které vaše nehty vytvarují do požadovaného tvaru. Velice příjemné jsou masáže pomocí olejů a hydratačních přípravků. Ty stimulují krevní tok a zároveň zvláční a vyživí vysušenou pokožku.

Nabídka služeb

Pokud zavítáte do pedikérského salonu Pohoda v Pelhřimově, zkušená manikérka Veronika Holadová vám nabízí kromě klasické manikúry i manikúru japonskou, peeling, masku a masáž rukou či modeláž nehtů. Modeláž nehtů je prováděna pomocí UV gelu. Nehty si též můžete nechat doplnit. Pro zdobení nehtů jsou využívány laky, jejichž barvy neblednou a to díky speciálním leštidlům, jež vašim nehtům propůjčí zářivý vzhled. Využít můžete také dozdobení pomocí kamínků, razítek nebo vodolepek.

Mez další služby patří i nabídka wellness manikúry, která obsahuje klasickou manikúru, masáž, peeling, masku a závěrečné lakování. Zajímavá je i nabídka wellness japonské manikúry – p-shine (metoda, která podporuje přirozený vzhled nehtů), masáž, peeling, maska, lakování. Samozřejmostí je zpevnění přírodních nehtů gel – lakem či lakování nehtů přírodních.