Negativní vliv na naše zdraví má, kromě jiného, i znečištěné ovzduší a nejen to venkovní, ale i vnitřní. Velký podíl na špatném vzduchu v domě, bytě nebo třeba kanceláři mají kladné ionty, které se do něho dostávají díky cigaretovému kouři, činnosti počítačů zapnuté televizi nebo třeba při větrání. Pokud chcete zajistit zdravější prostředí a kvalitní vzduch v místech, kde pobýváte, pořiďte si solné lampy.

Solná lampa nejen jako nádherná dekorace

Někdo bere solnou lampu jen jako originální a nádhernou dekoraci. Ve skutečnosti je to obrovský pomocník, který nám pomáhá vytvářet kvalitní ovzduší. V nabídce e-shopu magieprorody.cz naleznete nádherné solné lampy přírodní. Kromě toho, že zajistí kvalitní vzduch, podpoří naši imunitu, dobrý spánek a pomůže v boji proti nachlazení a chřipce. Každá lampa je svým tvarem originál neboť se vyrábějí ručně, z přírodních krystalů. Patříte-li mezi vyznavače geometrických tvarů, můžete sáhnout do nabídky lamp v podobě koule, solného válce či magického tvaru pyramidy. Velmi oblíbené jsou také solné svícny.

Zvláštní kategorii produktů tvoří yoni vajíčko, které je ideální pomocník pro posílení dnapánevního.

I barva lampy hraje důležitou roli

Všichni víme, že barvy ovlivňují lidskou psychiku. Jak je to s barevným spektrem solných lamp?

Barva světla může uklidňovat, stimulovat nebo podporovat relaxaci. Pokud chcete dosáhnout požadovaného stavu mysli, měli byste volit také vhodný barevný tón lampy.

  • Bílá barva

Je všestranný pomocník. Je vhodná pro lidi, kteří pracují hlavou, s dýchacím obtížemi nebo při bolestech hlavy.

  • Žlutá barva

Patří do teplého barevného spektra a je ideálním pomocníkem pro navození hřejivého pocitu. Pomáhá v boji proti nervovým obtížím, podporuje činnost nervové soustavy a je vhodná pro detoxikaci organismu.

  • Oranžová barva

Ideální volba pro relaxaci a uvolnění. Navozuje příjemné pocity a přináší radost ze života. Je to nejběžnější barva solné lampy.