Mít hezkou předsíň, vstupní halu nebo chodbu je velkou předzvěstí toho, že se vám budou návraty domů, ale i odchody z domu, líbit mnohem víc, než kdyby byl prostor stísněný, špatně zařízený, nábytek byl v dezolátním stavu, nebo zde bylo málo úložných prostorů na to, aby se do nich vešly boty a bundy všech obyvatel domu. Pokud máte to štěstí, že je vaše chodba prostorná, podívejte se na předsíňové stěny a vyberte si takovou, která bude mít všechny kusy nábytku, které využijete.  

Předsíňové stěny i možnost dokoupit si jednotlivé kusy nábytku zvlášť 

Předsíňové stěny se vyrábí v mnoha velikostech, různě řešené, s botníky nižšími, vyššími a užšími, s šatní skříní nebo i s malou skříňkou, policí a zrcadlem… Možností je mnoho. Dokonce existují i barevné předsíňové stěny, které na první pohled zaujmou, působí luxusně a neotřele. Vždy je dobré, když v předsíňové stěně najdete botník, skříň na oblečení, několik věšáků, šuplík nad botníkem, polici a zrcadlo. V rámci předsíňové stěny můžeme najít i typy s prostornější šatní skříní, která je ideální pro větší rodiny nebo pro ty, kteří chtějí prostor v chodbě využít a nemít oblečení v předsíni. 

V případě, že máte dost prostoru, k předsíňové stěně pořiďte i nábytek zvlášť ve stejném stylu, stejné barvě. Krásný je např. velký botník se sedátkem bílý, který má prostor jak na boty, tak na drobnosti, které se ukládají pod hlavní vrchní desku do obdélníkového prostoru. Botník ocení senioři, maminky s dětmi, ale v podstatě i kdokoli jiný. Mít možnost se posadit při přezouvání je často příjemné a vítané. 

Elegantní volně stojící věšáky 

Velmi hezky vypadají volně stojící věšáky, na které mnozí úplně zapomínají. I tady lze vybrat kusy z různého materiálu, dřevěné, kovové, mají dostatečnou nosnost a především pomohou všude tam, kde je na předsíňové stěně nedostatek místa na všechny bundy, které zde chcete pověsit. 

Podívejte se na bohatou nabídku nábytku do předsíně, ale i kuchyně, obýváku, ložnice, dětského pokoje a dalších místností. Doprava je levná, v případě nákupu nad 15 000 Kč dokonce zdarma a řidič vám s odnosem za první dveře vzdálené do 20 m od zastavení vozu rád pomůže. Spokojeni budete s kvalitou zboží, cenou i přístupem obchodu.