Chcete-li při nákupech ušetřit co nejvíce peněz, nemusíte vždy čekat na různé slevové akce vyhlašované obchodními řetězci i drobnými obchodníky. Na místo jednorázových akcí po Vánocích či po skončení jedné sezóny, můžete využívat slevové kódy, slevové kupóny a eshop slevy, které najdete po kliknutí na ikonku Tipli. Tento slevový portál skutečně umožňuje nakupovat se slevami po celý rok.

Spolupracuje totiž s více než jedním a půl tisícem obchodů s nejrůznějším sortimentem a bezpečnost zákazníků je zaručena, neboť vesměs se jedná o prověřené obchody. Další výhodou pro zákazníka je bezplatnost při využívání tohoto slevového portálu. Nakupování je výhodné pro obě strany, tedy jak pro zákazníky, tak pro Tipli, kterému všechny vybrané obchody vyplácejí určitou částku za každý uskutečněný nákup a o tuto částku se Tipli dělí se zákazníkem.

Jak postupovat?

V pohodlí svého domova si na počítači či tabletu kliknete na Tipli a poté máte na vybranou jednu ze dvou cest. Buď si vyberete obchod, na který jste zvyklí, a kterému věříte, nebo si můžete vybírat zboží podle své potřeby. V tomto druhém případě je výběr usnadněn tím, že si vybíráte z některé kategorie, do kterých je zboží přehledně uspořádáno. Konkrétně to znamená kategorie potřeb pro domácnost nebo zahradu, elektro zboží, potraviny, ošacení, ale také třeba dovolená či jiné služby. Dalším zjednodušením je rozdělení kategorií na podkategorie, ve kterých již najdete konkrétní zboží. U jednotlivých nabídek se objeví slevové kódy, dále výše slevy a doba platnosti konkrétní slevy. Celá řada obchodů poskytuje ještě jako bonus slevové kupóny například na dopravu zboží k vám domů.

Tipli provozuje svůj magazín a soutěž

Vedle zajímavých slev a bonusů můžete ještě získat odměnu v podobě tabletu. Tipli totiž každý den v 18 hodin v rámci soutěže vylosuje jednoho zákazníka, který obdrží tablet. Denně je tato soutěž dotována jedním stem tabletů, takže pravděpodobnost výhry je tak poměrně velká. Dále Tipli publikuje svůj vlastní magazín, ve kterém najdete kromě přehledu výherců také slevy online, přehled o všech slevových akcích a další aktuality.