Příjemně laděné erotické prádlo nejen naladí, ale také pomůže zakrýt některé partie, které již nejsou podle našich představ a zároveň umí zvýraznit partie krásné. Především muži nepátrají po tělesných nedostatcích, ale soustřeďují se na ženské přednosti.

Muži jsou v oblasti sexu především vizuální bytosti a jakmile vidí ženu v sexy prádélku, vytvářejí si silné erotické představy, které je dokážou stimulovat. Pokud je žena cudná, dokáže muže vzrušit daleko více, než tak, která je odhalená. Erotické prádlo odhaluje ženino tajemství a její vnady jen velmi pomalu. Pokud chce žena muže vzrušit, volí příjemný a jemný materiál, který jej při doteku vzrušuje. Žena chce, aby se muži líbila a zároveň chce, aby po ní toužil. Pomalé odhalování jejích vnad je pro muže vzrušující předehra. Zajímavě volené erotické prádlo poskytuje silnou sexuální stimulaci, která zvýší sexuální prožitek. Pokud si žena oblékne vnadné erotické prádlo, dává tak muži najevo, že je tu jen pro něj.

Nejen materiál, ale i barva hraje roli

Všechny barvy mají nějaký psychologický význam. Stejně tomu je i u barev erotického prádla. Pokud si žena oblékne prádélko v černé barvě, bude působit tajemně a rafinovaně. Černá barva je v tomto případě spojována nejen s elegancí, ale i autoritou a ženskou silou. Žena oblečená do černého erotického prádla působí sebevědomě a dokáže zvýšit mužskou touhu. Se sexualitou je asi nejvíce spojována barva červená, která je dráždivá, vášnivá, vzrušující a dokáže provokovat.

Mezi další oblíbené barvy pro erotické prádélko patří růžová, která je velmi romantickou barvou, nevinná bílá nebo pastelové barvy, které jsou velmi hravé.

V žádném případě se nebojte experimentovat. Občas je potřeba obléknout si něco nového, může to být pěkná sexy košilky nebo erotický korzet.

Zvláštní kategorii pak tvoří fetiš oblečení, jehož základ tvoří speciální kožené, latexové nebo síťované kousky. Každý takovýto kousek ještě více podtrhne fantazii muže i ženy.

Hledáte – li inspiraci, navštivte e-shop eroticsexshop.cz.