Každý z nás ví, že prevence je velmi důležitá. Prostředků a způsobů, kterými ji lze docílit, je celá řada. Kromě pohybu a zdravé stravy jsou velkými pomocníky i potravinové doplňky. Ty nabízí česká firma Senza Medical.

Tipy pro vás

Produkty, které naleznete v nabídce společnosti, se vyrábějí pouze z velmi kvalitních surovin a pokud lze, tak z místních zdrojů. Veškeré produkty jsou unikátní svým složením či zaměřením.

Vitamín C je důležitým pomocníkem v boji proti nachlazení a chřipce. Lze je však využít i při akutní mononukleóze nebo pásovém oparu. Společnost Senza Medical nabízí tekutou lipozomální formu.

Jedná se o přírodní druh enzymu, který pomáhá snižovat bolest, bojuje proti zánětu a hromadění sliznice. Může se jednak o příznaky, které se objevují po chirurgickém zákroku nebo jako následek poranění či onemocnění, mezi něž patří artritida nebo sinusitida. Působením enzymu dochází k narušení bolestivých drah.

Receptura pro výrobu Lyfestiles Intra patří do výhradního vlastnictví společnosti Lifestyles a díky tomu, že se osvědčila, je neměnná již velmi dlouhou dobu.

Pro výrobu tohoto přípravku se používá 23 prověřených a osvědčených výtažků z rostlin. Ty nabízejí velké množství látek, jež jsou fyziologicky aktivní. Patří mezi ně také antioxidanty. Tato směs pomáhá udržovat náš organismus v rovnováze, podporuje jeho očistu, posiluje jednotlivé sosustavy a působí jako prevence.

Ideální pomocník určený po ochranu a péči pokožky našich rukou. Jeho účinnost je po dobu až osmi hodin. Nabízí trojí účinnost – antibakteriální, antivirovou a antiseptickou.

Obsahuje pět éterických olejů (levadulový, geraniový, rozmarýnový, z čajovníku a z voňatky nardové) a mentol a nevysušuje pokožku rukou.