Denně se pouze na našem trhu prodá několik tisíc ojetých vozů. Pokud byste se i vy rádi rozloučili se starým přítelem a nahradili jej v garáží novějším modelem, máme pro vás několik tipů, jak postupovat co nejefektivněji.

Buďte online!

Starým dobrým způsobem, jak prodat automobil, je bazar. Jenže s ním přichází do prodeje velké množství nepříjemností a zbytečností. Již jen čas, který strávíte veškerým zařizováním, vyjednáváním a přepravou není malý. Navíc všechny autobazary musí z něčeho žít, což znamená, že si berou z prodejů provize. A poslední velkou nevýhodou je, že klasický lokální autobazar je schopen oslovit pouze určité omezené procento lidí žijící v okolí a šance, že se zde nabídka střetne s poptávkou, není tak veliká. Navíc většina lidí dnes kupuje své vozy online.

A to je cesta i pro vás!

Právě ojeté vozy online dnes vyhledává drtivá většina zájemců. Proto je pro vás nejvýhodnější nabídnout svůj automobil právě touto cestou. Jedná se o ideální řešení, kdy nemusíte nikam chodit, stačí jen vyplnit formulář, kde zadáte přesné parametry automobilu, přidáte také průvodní popis vozu ve slovní podobě a nakonec nahrajete fotografie automobilu, čím více tím lépe.

Nejlepší cena

Tím nejlepším co online prodej aut nabízí je však finanční stránka celé věci. Nejen že neplatíte nic za vložení vaší nabídky, ale samotný automobil si sami naceníte a veškeré tržby z prodeje jdou pouze vám. Nemusíte platit žádné marže ani odevzdávat procenta ze zisku. Díky tomu si velmi rychle najdete skutečného kupce, se kterým sami mluvíte a můžete si tak ověřit jeho věrohodnost. Zkrátka prodej automobilů online je cestou 21. století, která je tou pravou cestou i pro vás.