Do hubnutí či naopak do přibírání by se člověk neměl pouštět bez náležitého poučení a bez spolupráce v odborníky na výživu. Ideálním způsobem k dosažení pěkné postavy a skvělého pocitu ze sebe sama, je sestavení jídelníčku za pomoci výživových odborníků. Pomoci v tomto úsilí váš může služba Pestryjidelnicek.cz a za pouhé dvě minuty poté, co zašlete údaje o svém těle, obdržíte na svůj email opravdu pestrý jídelníček včetně gramáže surovin a řady zdravých receptů.

Jak je jídelníček sestaven

Po rozboru vámi zaslaných údajů je ve spolupráci s odborníky na výživu sestaven jídelníček na míru podle vašich individuálních potřeb. Můžete pak bez obav hubnout naprosto přirozeně a zdravě. Tato metoda se zásadně liší od celé řady pochybných diet, které ve valné většině vedou k obvyklému a nepopulárnímu výsledku, kterému se běžně říká „JoJo efekt“. V podstatě to znamená, že po vysazení dietního programu se vám původní váha velice rychle vrátí na původní hodnotu a mnohdy přiberete ještě nějaké kilogramy navíc. Zaslání údajů i obdržení pestrého jídelníčku na váš email je naprosto zdarma a online.

Hubněte pod kotrolou výživových odborníků

Pestrý jídelníček je služba založená na profesionálním přístupu a metodách ověřených a schválených odborníky na výživu i lékaři. S jejich pomocí můžete zdravě nejen hubnout, ale i přibírat pokud je to třeba. Výsledkem bude ideální postava a hmotnost odpovídající vašim požadavkům a představám. Základem pro spokojené tělo i mysl je nejen dostatečná pohybová aktivita a dodržování zásad zdravého způsobu života, ale především pestrý jídelníček.

Význam a přínos pestrého jídelníčku

Jeho účelem je dodat tělu dostatečné množství vitamínů, minerálů a ostatních potřebných látek. Pestrost jídelníčku znamená také jeho vyváženost. Pokud budete respektovat navrženou skladbu potravin, budete se určitě cítit mnohem svěžeji a vitálněji. Je pochopitelné, že každý člověk je jiný a tudíž potřebuje i jiné složení stravy. K tomu slouží právě údaje o vašich proporcích a další data. Na základě těchto zjištění je pak sestaven jídelníček zdarma, což je v podstatě speciálí menu na celý týden.