Jakým způsobem získáváte své klienty? Někteří je získávají přes doporučení nebo třeba s pomocí tištěné reklamy. V současné době byste měli využívat k získávání klientů zejména internet. Internet vám umožní oslovit potenciální klienty třeba z celého světa. Je však důležité mít kvalitní web a ten pravidelně propagovat. Kdo propaguje lépe, ten se dočká lepšího úspěchu. Do propagace je třeba neustále investovat a také je třeba zvolit správné metody propagace, důležité je zejména SEO a PPC reklama.

SEO

Většina lidí hledá produkty a služby ve vyhledávání. Když lidé budou hledat to, co vy nabízíte, je důležité, aby se jim váš web zobrazil. Lidé hledají pod konkrétními slovy a je proto důležité udělat analýzu klíčových slov, abyste zjistili, pod jakými slovy budou lidé hledat vaše stránky. Na tato slova je potřeba web optimalizovat. SEO se dělí na ON page a OFF page. Práce na ON page znamenají, že by měl web splňovat určité standardy a když je nesplňuje, je třeba ho upravit, aby byl plně validní. Práce na OFF page se dělá, aby vyhledávače shledaly váš web jako populární. Je potřeba pravidelně budovat odkazový profil přes důležitá klíčová slova. Web se postupně bude řadit na lepších pozicích vyhledávání a dosáhne pravidelné návštěvnosti. Zajímá vás SEO Olomouc?

PPC

PPC reklama má mnoho podob a najít ji můžete ve vyhledávání a v obsahu webů. Provozuje se na reklamních systémech vyhledávačů, v tuzemsku jde především o Sklik a Google Ads. Tato reklama má rychlý efekt a jelikož může být spuštěna již do několika dnů, může vám v krátké době přinášet velkou návštěvnost. Platí se u ní za prokliky a dobře se u ní reguluje rozpočet. Pokud potřebujete získat návštěvnost v krátké době, neexistuje lepší řešení. Nabízí se vám například reklama PPC v Olomouci.