Luhačovice jsou lázeňské město nacházející se ve Zlínském kraji. Vyvěrá zde 6 přírodních pramenů a nachází se zde i celá řada pramenů navrtaných.

Pokud hledáte možnost wellness pobytu v tomto nádherném městě, zavítejte do hotelu Augustiniánský dům, který se nachází na konci lázeňského centra, ve vilové části. Je vzdálen asi 10 minut chůze od kolonády a Lázeňského náměstí.

Hotel nabízí harmonické spojení relaxace a rodinné atmosféry, díky čemuž si můžete užívat své wellness pobyty v příjemném a klidném prostředí.

Možnosti ubytování

V nabídce naleznete celou řadu různých typů pokojů, které jsou vám k dispozici.

Pokoje Classic jsou dvoulůžkové pokoje s pohodlnou výbavou. Některé z pokojů mají zajímavě řešenou prosklenou koupelnu.

Pokoje Superior patří k velice oblíbeným typům pokojů. Nachází se v nich velmi pohodlná křesílka, prostorná koupelna a některé disponují i koupelnou s vanou.

Pokoje Junior Suite jsou řešeny různým způsobem. Některé nabízejí rodinné ubytování s oddělenými dětskými pokoji, další mají oddělenou obytnou část.

Apartmá Augustian je nádherný podkrovní pokoj zařízený ve velice elegantním stylu. Stropní okna, která se v pokoji nacházejí, jej příjemně osvětlují.

Apartmá Leoše Janáčka je prostorné a uvítají jej hosté, kteří dávají přednost komfortu.

Z wellness nabídky vybíráme…

Ve wellness nabídce naleznete celou řadu balíčků, například:

  • Wellness pobyt na dvě noci

Těšit se můžete na uvítací nápoj v lobby baru, ubytování v klimatizovaném pokoji dle vašeho výběru, bohatou snídani s výhledem do nádherné zahrady, odpolední občerstvení, 3 chodovou večeři a neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie po celou dobu pobytu (včetně občerstvení).

  • Vstup do spa

Zde můžete očekávat vstup do wellness centra Harmonie na 2 hodiny. V centru naleznete bazén a vířivku, využít můžete solnou nebo mentolovou lázeň, sauny – finskou či bylinnou, masážní sprchy, relaxační místnost, která vám nabídne i občerstvení a ručníkový servis.

Pokud hledáte klid, odpočinek a relaxaci, jste u nás srdečně vítáni.