Jednorázové roušky lze snadno a levně pořídit. Mají však zásadní nevýhodu, jsou určeny pro jedno použití Jejich opakované používání pouze zvyšuje riziko nákazy a vzniku alergických reakcí. Ačkoliv jsou jednorázové roušky levné, vydrží jen krátce a roušky pro opakované použití jsou tedy ve skutečnosti podstatě levnější. Mnoho lidí používá roušky jen po krátký čas, ale někteří ji musí mít na obličeji celý den, je tedy na pováženou, jestli se nevyplatí pořídit roušky, které se dobře nosí, dobře vypadají a jsou pohodlné.

Bavlněné roušky a roušky s nano vlákny

Dokážete ušít takovou roušku, která je zároveň i pohodlná? Jen málokdo má na to dnes čas, proto je výhodnější možností si bavlněnou roušku pořídit, není drahá a pro opakované použití ji stačí vyprat a následně vyžehlit. Existuje však i mnohem lepší, pohodlnějí a účinnější ochrana, tu představují roušky s nanovlákny a aktivním stříbrem.

Poskytují účinnou ochranu proti virům, jako je Covid-19, ale přitom jsou tenké, velmi lehké a příjemné na nošení. Tyto roušky jsou voděodolné, můžete je používat neustále. Kromě virů a bakterií je oceníte i v prašném prostředí. Jsou velmi prodyšné a skvěle se s nimi dýchá. K dispozici jsou v univerzální velikosti, která se přizpůsobí každému obličeji, a v mnoha barevných provedeních. Tyto roušky nemusíte ani prát, stačí je opláchnout pod vodou, která má teplotu 40°C a přejet je žehličkou. Tyto roušky splňují všechny normy a vypadají velmi elegantně.

Nechoďte pro roušky do obchodů, pro jejich nákup využijte eshop https://www.greenmat.cz/Rousky-c160_0_1.htm, kde je můžete pořídit v libovolném počtu kusů. Nabízí se i výhodné balení většího počtu kusů, které oceníte zejména tehdy, pokud máte větší rodinu. Mějte vždy k dispozici roušky, které vás spolehlivě ochrání, varianta s nanovlákny a aktivním stříbrem se postará, abyste byli účinně chráněni a připadali si, jako když ani roušku nemáte.